Navlékací silikonový řemínek pro Apple Watch 42, 44 a 45 mm červený

 
Výprodej Efekt lupa
 

Navlékací silikonový řemínek pro Apple Watch ve velikostech M a L. Změřte si obvod zápěstí!

49 Kč
Značka Crested
Kategorie Silikonové řemínky pro Apple Watch
Záruka 2 roky
Zvolte variantu
Velikost: L - Obvod zápěstí 200 mm - 215 mm Na cestě 49 Kč
 

Navlékací silikonový sportovní řemínek vhodný pro každou příležitost. Řemínek nemá zapínání, na ruku se pouze navléká. Navlékací řemínky jsou dostupné v několika barevných variantách. Vyberte si variantu M, nebo L, podle obvodu vašeho zápěstí.

Navlékací řemínky jsou vyrobeny z vysoce pružného silikonu. Jejich délka je tedy proměnlivá. Rozsah použitelné (příjemné na nošení) délky je ale daleko kratší než v případě ostatních řemínků. Je tedy nutné si změřit skutečný obvod vašeho zápěstí a zvolit správně optimální velikost ohraničenou hodnotami v milimetrech. Není vyloučeno, že právě pro vaše zápěstí nebude řemínek vhodný vůbec.

1. Změřte si obvod zápěstí
Každý řemínek by se měl nosit na zápěstí ve vzdálenosti asi na 2 prsty (3 cm - 4 cm) od začátku dlaně. Změřte si ale obvod zápěstí v místě, kde nosíte hodinky právě vy. Nejjednodušší pro většinu bude použití proužku papíru, který následně změříte.

2. Vyberte velikost řemínku
Délky řemínků pro tuto velikost (Apple Watch 42 mm a 44 mm) jsou:
M, nebo L

3. Správné nošení Apple Watch s navlékacím řemínkem
Pokud vám přes pečlivý výběr nebude řemínek ideálně sedět, mělo by stačit ho na zápěstí mírně posunout dále od dlaně, nebo blíže k dlani. Nezapomeňte, že každý řemínek je nejlepší nosit mírně na volno. Neměl by škrtit.

Velikost (?) Větší Apple Watch (42, 44, 45 a 49 mm)
Styl (?) Navlékací
Barva Červená

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: